ELECTRIC WATER HEATER COINTRA 80LTBLPLUS
COINTRA
VAT included
R.R.P.: 459.48540
RML Code: 396.27.2080
Family: SANITARY HOT WATER ELECTRIC HEATING
Brand: COINTRA
Availability: PERMANENT STOCK Img Product available
See availability at your store
To be able to purchase the product LOG IN
This may also interest you
Code Availability: Name R.R.P.
396140009 Img Product available TERMO ELÉCTRICO ARISTON PRO1 R 80 V ES - 417,89  €
Termo eléctrico con termómetro digital COINTRA 80 Litros
Medidas: Alto 803 x Ancho 450 x Fondo 472 mm.
Modelo: TBL PLUS 80
Código original: 6938771353275 VGRM56WKX
Potencia: 1.500 W - 230 V